MikroTik

MikroTik RouterBOARD 951G-2HnD with
MikroTik RouterBOARD 951G-2HnD with Prekės nr.: RB951G-2HND 600Mhz CPU, 128MB RAM, 5xGbit LAN, built-in 2.4Ghz 802b/g/n 2x2 two chain wireless with integrated ante
Daugiau informacijos
MikroTik RouterBOARD OmniTikUPA-5HnD
MikroTik RouterBOARD OmniTikUPA-5HnD Prekės nr.: RBOMNITIKUPA-5HND with 400MHz CPU, 64MB RAM, 5Ghz Dual Chain 802.11a/n wireless with 2x 7.5dBi integrated Omni antennas, USB,
Daugiau informacijos
MikroTik RouterBOARD hEX lite
MikroTik RouterBOARD hEX lite Prekės nr.: RB750R2 with 850MHz CPU, 64MB RAM 5 LAN ports, RouterOS L4, plastic case, PSU
Daugiau informacijos
MikroTik Cloud Router Switch
MikroTik Cloud Router Switch Prekės nr.: CRS112-8P-4S-IN 112-8P-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 128MB RAM, 8xGigabit LAN, 4xSFP, RouterOS L5, desktop case, PSU
Daugiau informacijos
MikroTik 5x Gigabit Ethernet, Dual Core
MikroTik 5x Gigabit Ethernet, Dual Core Prekės nr.: RB750GR3 880MHz CPU256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
Daugiau informacijos
MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN Prekės nr.: RB4011IGS+5HACQ2HND-IN 10x1000-T, 1xSFP+, Dual Band 802.11ac Wi-Fi, Desktop Case
Daugiau informacijos
MikroTik QSFP+ 40G brake-out cable to Prekės nr.: Q+BC0003-S+ 4x10G 3m 0C +70C
Daugiau informacijos
MikroTik QSFP+ module 40G MM 150M Prekės nr.: Q+85MP01D 850nm MTP/MPO DDM 0C +70C
Daugiau informacijos
MikroTik LHG XL 52 ac with RouterOS L3 Prekės nr.: RBLHGG-5HPACD2HPND-XL license
Daugiau informacijos
MikroTik 12v 10.8A internal power supp. Prekės nr.: UP1302C-12 for CCR1036 series (only for new r2 revisions)
Daugiau informacijos
MikroTik 12v 5A internal power supply Prekės nr.: GB60A-S12 for CCR1016 series (only for new r2 revisions)
Daugiau informacijos
MikroTik Cloud Router Switch W OS L5 Prekės nr.: CRS326-24S+2Q+RM 1U rackmount enclosure
Daugiau informacijos

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*